BUITINĖS TECHNIKOS IR ELEKTRONIKOS EKSPERTAI

Distribucija, didmena ir internetinė prekyba

TIEKIAME VISOJE EUROPOJE

Pradėję Lietuvoje, šiandien sėkmingai tiekiame prekes mažmeninėms, internetinėms parduotuvėms ir B2B klientams Baltijos šalyse, Vokietijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Danijoje, Olandijoje, Suomijoje, Švedijoje, Italijoje ir kitose Europos šalyse. Mūsų turima logistikos patirtis leidžia pasiūlyti savo klientams išskirtinį ir greitą pristatymą visoje Europoje.

PATYRUSI KOMANDA

Mes esame kompetentinga ir į technologijas susikoncentravusi įmonė, pristatanti naujausias technologijas ir nuolatos atnaujinanti savo asortimentą tam, kad patenkintume rinkos ir savo klientų poreikius. Mes fokusuojamės į vertės kūrimą savo klientams ir partneriams. Mūsų esami klientų vadybininkai ir inovatyvūs B2B platformos įrankiai leidžia surasti ir pateikti pačius geriausius sprendimus kiekvienam unikaliam poreikiui.

PLATUS PASIRINKIMAS

Mūsų įmonė atstovauja daugiau nei 120 skirtingų buitinės technikos ir elektronikos tiekėjų bei gamintojų. Prekiaujame buitine technika namams, kompiuteriais ir komponentais, išmaniaisiais įrenginiais, laisvalaikio prekėmis, periferija, mobiliaisiais įrenginiais ir plančetiniais kompiuteriais, namų ir sodų įrankiais ir kitomis šių Asus, Bosch, Beko, Lenovo, Microsoft, Samsung, Toshiba ir kitų gamintojų prekėmis.

Produktai

Mes siūlome platų prekių asortimentą iš įvairių buitinės technikos ir elektronikos kategorijų.

Periferija

Laisvalaikio prekės ir išmanieji įrenginiai

Buitinė
technika

Kompiuteriai ir komponentai

Mobilieji įrenginiai ir planšetės

Namų
elektronika

Namų ir
sodo įrankiai

PARNTERIAI

Apie mus
Mūsų tikslas – padėti kiekvienam atrasti ir džiaugtis technologijomis. Mes esame viena komanda su viena didele aistra technilogijoms. Mes parduodame, mes pristatome, mes padedame, mes prižiūrime. Mūsų sekmės pagrindas yra patyrusi ir atsidavusi komanda, kuri tiki kasdien parduodamais produktus. Inovatyvumas, orientacija į klientus ir partnerius, aukšta kompetencija – šie tikslai mums padeda nuolat stiprinti patikimo buitinės technikos ir elektronikos partnerio įvaizdį. Nesvarbu ar Jums reikia elektronikos prekių mažmeninei prekybai ar internetinei parduotuvei, ar Lietuvoje, Vokietijoje, ar bet kurioje kitoje Europos šalyje, ar turite specialių poreikių savo įmonei – mes esame visada pasiruošę patenkinti Jūsų poreikius ir pasiūlyti geriausius galimus rinkos sprendimus. Kviečiame užsiregistruoti mūsų B2B platformoje ir augti kartu su mumis buitinės technikos ir elektronikos srityje.

GAMINTOJAI

B2B Login

Maloniai kviečiame tapti mūsų partneriais. Dirbame tiek su tiekėjais, tiek su ieškančiais prekių pastoviam ar vienkartiniam poreikiui. Prisijungus prie mūsų B2B sistemos, suteiksime Jums asmeninį vadybininką, padėsime susipažinti su mūsų vidine sistema, išklausysime Jūsų poreikius ir pateiksime Jums labiausiai atitinkančius pasiūlymus. Prašome užpildyti žemiau esančią kontaktų formą ir susisieksime su Jumis per trumpiausią galimą laiką.

  Kviečiame registruotis mūsų B2B platformoje ir kartu augti plataus vartojimo elektronikos pasaulyje.

  =
  Aukščiau įveskite rezultatą

  UAB Ambrela
  Company code: 303355899
  VAT code: LT100009322618
  Bank: AB Swedbank
  SWIFT: HABALT22
  IBAN: LT237300010139842796